Jinekolog PDF oku indir

23.02.2024
52
Jinekolog PDF oku indir

Jinekolog PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Fuat Kemal tarafından kaleme alınan Jinekolog isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786050640007 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Jinekolog kitabı 323 olarak yayınlanmıştır.  Jinekolog kitabını 29.07.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Jinekolog PDF Oku.

Jinekolog PDF Oku

Dr.Mehpare, Tıp Fakültesi öğrencilik senelerında yaşadığı ağır bir psikolojik travmanın etkisiyle büyük hedefleri olmayan iddiasız bir yaşam sürdürür. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak zorunlu hizmet için gittiği Orta Anadolu kasabasında kendisini hastalarına adar, başarılı ve mutlu olur.
Uzman hekim olarak çalıştığı senelerda sağlık sisteminde mühim yapısal değişiklikler gerçekleşir. Yeni düzenlemeler genç doktoru farklı arayışlara yönlendirir.
Dr.Mehpare meslek ahlakı değerlerinden ödün vermeden sağlık sistemindeki dönüşüme  uyum sağlayabilecek midir?  Öğrenciyken kendisini üzen olayın etkisinden kurtularak yaşamını yeniden şekillendirebilecek midir? “Kasaba Hekimliği”nden İstanbul’un ünlü “Jinekolog Doktor”una dönüşme çabaları nasıl sonuçlanacaktır?
Sıra dışı bir yaşam öyküsü…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.