John Verdon «Gözlerini Sımsıkı Kapat PDF Oku»

31.01.2024
28
John Verdon «Gözlerini Sımsıkı Kapat PDF Oku»

John Verdon Gözlerini Sımsıkı Kapat PDF Oku, PDF kitap depomuzda, John Verdon Gözlerini Sımsıkı Kapat tarafından kaleme alınan John Verdon Gözlerini Sımsıkı Kapat isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

John Verdon Gözlerini Sımsıkı Kapat PDF Oku

John Verdon «Gözlerini Sımsıkı Kapat» pdf indirYazar(lar) John Verdon
Kategori(ler) Roman, Polisiye
Yıl 2012
Sayfa 566

OKU KITAP INDIR

Gözlerini Sımsıkı Kapat kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

AKLINDAN BİR SAYI TUT’un yazarından, ilk kitaptan çok daha iddialı yeni bir roman

SANA BİR SÜRPRİZİM VAR…
GÖZLERİNİ SIMSIKI KAPAT

New York’un en gözde dedektifiyken, basının kendisine yakıştırdığı isimden hep rahatsız olmuştu: Süper Dedektif. Bir bulmacayla karşı karşıya geldiğında, mutlaka çözmek isterdi. Gurney’e göre her bulmacanın çözümü için mutlaka bir ipucu vardı.

Peki ya bu sefer yoksa?

Düğün günü katledilen bir gelin… Ve olaya tanıklık eden yüzlerce davetli. Cinayeti kimin işlediği ortada, herkes kendinden emin ama ya hepsi zekice bir illüzyonla yanıltılıyorsa… Cinayet silahı dahil bir çok detayda sürpriz akıl oyunlarını gördüğünde, Gurney tam bir psikopatla yüz yüze olduğunu anlar.

Gurney şeytanın bile aklına gelmeyecek metotları, soruları ve keskin bakış açısıyla soruşturmaya bambaşka bir boyut kazandıracaktır. Kim daha zeki; Gurney mi, yoksa müthiş bir illüzyondan ibaret katil mi? John Verdon’dan, akıl oyunlarının iç içe geçtiği, olağanüstü bir roman.

“Yine ilki kadar şaşkınlık verici bir olay ve yine dahice çözümler.” Publishers Weekly

“John Verdon gizemli bir olayın akıl almaz örgüsünü işlerken hikayenin en beklenmedik anında ortaya çıkıveren, şeytani bir kurnazlığa sahip. Yazarın oldukça büyük beğeni alan AKLINDAN BİR SAYI TUT kitabından sonra beklediğinize değecek.”

Washington Post


John Verdon Gözlerini Sımsıkı Kapat kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

John Verdon Gözlerini Sımsıkı Kapat ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

John Verdon Gözlerini Sımsıkı Kapat online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.