José Mauro De Vasconcelos «Şeker Portakalı 3 – Delifişek PDF Oku»

08.02.2024
29
José Mauro De Vasconcelos «Şeker Portakalı 3 – Delifişek PDF Oku»

José Mauro De Vasconcelos Şeker Portakalı 3 – Delifişek PDF Oku, PDF kitap depomuzda, José Mauro De Vasconcelos Şeker Portakalı 3 – Delifişek tarafından kaleme alınan José Mauro De Vasconcelos Şeker Portakalı 3 – Delifişek isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

José Mauro De Vasconcelos Şeker Portakalı 3 – Delifişek PDF Oku

José Mauro De Vasconcelos «Şeker Portakalı 3 - Delifişek» pdf indirYazar(lar) José Mauro De Vasconcelos
Kategori(ler) Roman
Yıl 2019
Sayfa 88

OKU KITAP INDIR

Şeker Portakalı 3 – Delifişek kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Brezilyalı Jose Mauro de Vasconcelos’un, kendi yaşam kesitlerinden yola çıkarak yazdığı Şeker Portakalı’nı Türkiye’de yediden yetmişe herkes beğenerek okuyor. Romanın kahramanı ufak Zeze, çocukların en yakın dostu; büyüklerin de yüreklerine yerleşmiş bir sevgili çocuk. Şeker Portakalı’nın devamı ve ikinci bölümü olan Güneşi Uyandıralım’daki Zeze biraz daha büyümüş, artık okullu olmuştur. Küçüklüğündeki sevgili dostu, dert ortağı Şeker Portakalı fidanı yoktur, ama bu kez yüreğinde tatlı Kurbağa’sı mevcuttur. Bu dizinin üçüncü bölümü olan Delifişek’te Zeze’yi daha da büyümüş bulacaksınız. Zeze artık delikanlı olma yolundadır. Yaşamın katı gerçekleriyle yüz yüzedır. Haklarını aramakta, özgürlüğü yaratmaya çalışmaktadır.


José Mauro De Vasconcelos Şeker Portakalı 3 – Delifişek kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

José Mauro De Vasconcelos Şeker Portakalı 3 – Delifişek ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

José Mauro De Vasconcelos Şeker Portakalı 3 – Delifişek online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.