José Saramago «Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş PDF Oku»

08.02.2024
33
José Saramago «Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş PDF Oku»

José Saramago Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş PDF Oku, PDF kitap depomuzda, José Saramago Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş tarafından kaleme alınan José Saramago Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

José Saramago Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş PDF Oku

José Saramago «Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş» pdf indirYazar(lar) José Saramago
Kategori(ler) Roman
Yıl 2019
Sayfa 208

OKU KITAP INDIR

Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Adı bilinmeyen bir ülkede, dünya kuruldu kurulalı görülmemiş bir olay gerçekleşir: Ölüm, o güne kadar yerine getirdiği görevinden vazgeçer ve hiç kimse ölmez. Bir anda ülkeye dalga dalga yayılan sevinç çok geçmeden yerini hayalkırıklığı ve kaosa bırakır.

İnsanların ölmemesi zamanın durduğu manasına gelmemektedir, ezeli bir yaşlılıktır artık onları bekleyen. Hükümetten kiliseye, sağlık kurumlarından ailelere, şirketlerden mafyaya kadar herkes ölümün ortadan kalkmasının getirdiği sonuçlarla mücadele etmek zorundadır. Lakin ölüm, beklenmedik bir kimlikle ve umulmadık duygularla bireylerin arasına geri döner.

Ölüm ve ölümsüzlük karşısında insanın şaşkınlığını, çelişkili tepkilerini ve ahlaki çöküşünü, edebi, toplumsal ve felsefi anlamda derinlikli bir biçimde işleyen José Saramago, geçici olanla ebedi olanı birbirinden ayıran kısa mesafenin meseli sayılacak Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş’u, başladığı gibi bitiriyor: “Ertesi gün hiç kimse ölmedi.”


José Saramago Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

José Saramago Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

José Saramago Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks onlineConvert your PDF to online magazine ↗
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.