Kadın Koruma II: Küllerin Melodisi PDF oku indir

12.02.2024
41
Kadın Koruma II: Küllerin Melodisi PDF oku indir

Kadın Koruma II: Küllerin Melodisi PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Selma Kahraman tarafından kaleme alınan Kadın Koruma II: Küllerin Melodisi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 31.08.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786257394710 sayfadan oluşan Kadın Koruma II: Küllerin Melodisi kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Kadın Koruma II: Küllerin Melodisi kitabını Gülden Girgin numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kadın Koruma II: Küllerin Melodisi PDF Oku.

Kadın Koruma II: Küllerin Melodisi PDF Oku

Aşkın sıcak nefesini hissettiğim günleri hatırlıyorum. Geçmişin derinliklerine gömülen anılar, karanlık bir sisin ardında kayboldu. Karayel, gözlerindeki tanıdık ışıltıyı kaybettiğinde, yüreğimdeki aşkın çığlıklarında boğuldu. O benim için hâlâ sevginin en güzel melodisini söyleyen bir nota gibiydi.
Kimse bilmiyor, içimdeki fırtınalarla yalnız başıma mücadele ediyorum. Hayatımın parçaları darmadağın oldu. Gölgelerin peşime düştüğü bir dünya çapında yaşarken, intikamın zehirli dansına kapılmaktan kendimi alamıyorum. Artık yanmıyordum, kül gibi olduğum yerde kaldım. Gelen geçen rüzgar beni savuruyor, tozlarımı dağıtıyor…
Aşk yolculuktu aslında; gidemediğin bir yolda, gidemediğin bir yoldaşla, gidemediğin yere gitmekti…
Hüzünlü hislerin özgün kalemi Selma Kahraman serinin devam kitabında; çıkmaza girmiş bir aşkın, içe bastırılmış çığlıklarını haykırıyor.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.