Kalbin Kıblesi PDF Oku

Kalbin Kıblesi PDF Oku

Kalbin Kıblesi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Şebnem Tacigut tarafından kaleme alınan Kalbin Kıblesi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057436702 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kalbin Kıblesi kitabı 216 olarak yayınlanmıştır.  Kalbin Kıblesi kitabını 09.07.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kalbin Kıblesi PDF Oku.

Kalbin Kıblesi PDF Oku

İnanç “ben”e, ben “biz”e, biz “bir”e götürür…
Kalbinin kıblesini Allah’a çeviren kişi kendini bulur. Kendinize inanırsanız Allah’ı keşfedersiniz. Hayattan alacağınız nasibi, inancınız belirler. Nasibini almak isteyenlere bir sır mevcuttur bu kitabın içinde.
İnanç, Kur’an-ı Kerim’de altı yüz defadan fazla vurgu yapılan ve en dikkat çeken konuların başında gelir. Kur’an-ı Kerim ayetleri ile desteklediğimiz bu kitapla başta peygamber yaşamları olmak üzere; Kur’an-ı Kerim öğretilerini, yakın tarihten örnek yaşamları, kıssadan hisseleri, sonuçlanmış deneyleri KUANTUM ve BİLİNÇALTI ışığında okuyarak kalbinizin kıblesi olan inancınıza doğru keşfe çıkacaksınız. Neye inandığınız kim olduğunuzu belirler.
 
Neye inanırsanız, o olursunuz. Siz inandıklarınızsınız.
 
“Biz Allah’ın boyasıyla boyandık, kim verir Allah’tan daha iyi renk? Bizler ona inanırız.”
(Bakara: 138)
“Bilakis, kim iyilik yaparak bütün benliğini Allah’a teslim ederse, onun ödülü Rabb’inin
katındadır. Öyleleri için ne bir korku mevcuttur ne de üzüntü çekerler.”
(Bakara: 112)
“Allah, ‘Ey kullarım! Bugün size korku yoktur, siz üzülmeyeceksiniz.’ der.”
(Zuhruf: 68)
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.