Kardan Kız PDF oku indir

23.02.2024
44
Kardan Kız PDF oku indir

Kardan Kız PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Sophie Anderson tarafından kaleme alınan Kardan Kız isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 05.12.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786259892733 sayfadan oluşan Kardan Kız kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Kardan Kız kitabını Ömer Anlatan numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kardan Kız PDF Oku.

Kardan Kız PDF Oku

“Kardan kızın canlanmasını diliyorum. Böylelikle bir arkadaşım, güvenebileceğim gerçek bir arkadaşım olacak ve kendimi o kadar da yalnız hissetmeyeceğim.”
Tasha dedesiyle bir kardan kız yaptığında tek istediği onun gerçek olmasıdır. Lakin bu dileğin gerçekleşebilmesi karların hiç erimemesi kadar imkânsız… Ta ki Tasha dileklerden, yıldızlardan, kar tanelerinden ve sihirden yapılmış bir arkadaş olan Alyana ile tanışana dek. Eğer en iyi arkadaşınız kıştan yapılmışsa, bahar geldiğinde arkadaşınıza ne olacak?
Tavuk Bacaklı Ev ve Ayıyla Konuşan Kız’ın ödüllü ve çok satan yazarı Sophie Anderson’dan soğuk kış günlerinde yorganınızın altına çekilip okuyabileceğiniz masalsı bir hikâye.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.