Karl Marks «Das Kapital PDF Oku»

31.01.2024
53
Karl Marks «Das Kapital PDF Oku»

Karl Marks Das Kapital PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Karl Marks Das Kapital tarafından kaleme alınan Karl Marks Das Kapital isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Karl Marks Das Kapital PDF Oku

Karl Marks «Das Kapital» pdf indirYazar(lar) Karl Marks
Kategori(ler) Ekonomi
Yıl 2021
Sayfa 671

OKU KITAP INDIR

Das Kapital kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Bu kitap, Karl Marx’ın ve Marksizmin temel yapıtı Kapital’in hepsinı, Almanca aslından çevrilmiş olarak Türkçeye kazandırma, böylece Türkçe Marksist edebiyatın en büyük eksiğini giderme yolundaki girişimin üçüncü ve son adımını oluşturuyor. Marksist iktisat alanına hâkim çevirmenler Mehmet Selik ile Erkin Özalp’in Almanca aslından Türkçeye kazandırdığı eser, titiz bir editörlük çalışmasıyla yayına hazırlandı. “[Kapital] kesinlikle burjuvaların (toprak sahipleri dâhil) başına şimdiye dek fırlatılmış en korkunç gülledir.” Marx’tan Becker’e 17 Nisan 1867 tarihli mektup “Yeryüzünde kapitalistler ve işçiler bulunduğundan beri, işçiler için bu kitap kadar mühim bir kitap çıkmadı.” Friedrich Engels, “Marx’ın Kapital’i”


Karl Marks Das Kapital kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Karl Marks Das Kapital ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Karl Marks Das Kapital online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.