Kayıp PDF oku indir

03.02.2024
62
Kayıp PDF oku indir

Kayıp PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Zeynep Sey tarafından kaleme alınan Kayıp isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786253660161 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kayıp kitabı 400 olarak yayınlanmıştır.  Kayıp kitabını 28.04.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kayıp PDF Oku.

Kayıp PDF Oku

“Yenemeyeceğin tek kişi kendinsin ve sen kendinle savaşıyorsun.”
 
Ezgi Çora, geçirdiği trafik kazasından sonra iki ay komada kalır. Uyandığında son üç yılına dair hiçbir şey hatırlamıyordur ve zihninde kendi sesi dışında başka sesler de mevcuttur.
 
İyileşmesini bekleyen insanları gördüğünde yeni yaşamının yalanlar üzerine kurulduğunu düşünür. Üzerine titreyen anne babası, sevecen dostları ve ilgisiyle şaşırtan Asilkan ona çok yabancı gelir. Çünkü Ezgi’nin hatırladığı son şey, aslında ne kadar yalnız olduğudur. Okul çıkışında gelip onu seyreden, ortak geçmişlerinin olduğunu söyleyen ama kimsenin tanımadığı Ushan da aklını iyice karıştırır.
 
Anılarını hatırlamaya ve asıl benliğini bulmaya çalışan Ezgi’nin en büyük savaşı kendiyle olacaktır. Kazanmak istiyorsa zihnindeki seslerden bir an önce kurtulması, yoluna tek başına devam etmeyi öğrenmesi gerekmektedir.
 
“Mavinin ufak vedasınaydı, siyahın buruk tebessümü.”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.