Kendini Kırbaçlayan Kimse PDF Oku

07.05.2024
21
Kendini Kırbaçlayan Kimse PDF Oku

Kendini Kırbaçlayan Kimse PDF oku, PDF kitap depomuzda, Tuğberk Sev tarafından kaleme alınan Kendini Kırbaçlayan Kimse isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057002600 dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kendini Kırbaçlayan Kimse kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Kendini Kırbaçlayan Kimse kitabını 20.04.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kendini Kırbaçlayan Kimse PDF Oku.

Kendini Kırbaçlayan Kimse PDF Oku

“Onun için mekân, aklına mukayyet olabilecek bir çatıdan ibarettir.”
*
Kahramanımız yine, yeniden sözcükleri seçti. Kelimeleri genel geçer imajlarının dışında, kendi tünelinde eşleştirdiği duyusal ve duygusal deneyimlerle anlamlandırdı. Ruhunun arsızlaştığı bu sürede; yaşanmışlığın ve bununla birlikte getirdiği deneyimin, cafcaflı kâğıtlara sarmalandığı ölçüde ikna kabiliyeti kazandığının ön kabulü ile başladı. Ritmin ve sözün; yazının ve sesin, yankının, basıncın, hissin, vicdanın, maddenin ve mananın dayanıklı bir alaşımı… gibi de tanımlanabilecek şiir ile ilgili, kahramanımız ahkam kesecek kadar yetkin değil. Şiir, efsunlu olduğu kadar gerçektir de. Kelimeler, zihnin farklı topraklarını eşeler, kimisi bir tohum bırakır, büyümesini bekler. Kimisi bir ölüyü mezarından çekip alır.
*
Kahramanımız yine, yeniden sözcükleri seçti. Tek başınalık macerası olarak tasvir ettiği bu yalnızlık şekilinin, farklı evrelerine tanıklık edebilelim diye.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.