Kendinle Savaşma Sanatı PDF Oku

Kendinle Savaşma Sanatı PDF Oku

Kendinle Savaşma Sanatı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ichiro Kishimi Fumitake Koga tarafından kaleme alınan Kendinle Savaşma Sanatı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 06.02.2019 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786057572134 sayfadan oluşan Kendinle Savaşma Sanatı kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Kendinle Savaşma Sanatı kitabını Belgin Selen Haktanır numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kendinle Savaşma Sanatı PDF Oku.

Kendinle Savaşma Sanatı PDF Oku

Bir filozof ve genç bir adamın, Freud ve Jung’la birlikte on dokuzuncu yüzyılın en mühim isimlerinden Avusturyalı psikoterapist Alfred Adler’in önünü açtığı yolda deneyimledikleri beyin fırtınası, Japonya’da binlerce kişiyin yaşamını değiştiren bir fenomene dönüştü ve şimdi de size duygularınızdan korkmadan yaşamanız, geçmişin zincirlerini kırarak özgürleşmeniz ve kendiniz olmanın önündeki en büyük engele yani kendinize karşı savaştan galip çıkmanız için gerekli strateji ve felsefeyi sunuyor.
 
İkili arasında geçen diyaloglarda, kendi içinize dönüp yanıtlamak isteyeceğiniz ve her yanıtta gerçek ‘siz’ olmaya yaklaşacağınız soruların olduğu bu kitapla, artık rüzgarın önüne kattığı başıboş savrulan bir yaprak gibi hissetmeyecek, kendini tanımanın sonsuz okyanusundaki kıymetli sırra erişerek yaşam bilgeliğini kavrayacaksınız.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.