Kevke PDF Oku

29.03.2024
17
Kevke PDF Oku

Kevke PDF oku, PDF kitap depomuzda, Osman Karpuzcu tarafından kaleme alınan Kevke isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789754495287 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kevke kitabı 118 olarak yayınlanmıştır.  Kevke kitabını 04.08.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kevke PDF Oku.

Kevke PDF Oku


Karanlık …
Ne büyük bir karanlık…
Gözlerim açık olmasına rağmen görebildiğim kapkara bir boşluktu…
Sezgilerime göre sert bir yatakta yatıyor, dışarıdan gelen yoğun araç ve korna seslerinden şehir merkezine yakın olan bir yerde olduğumu düşünüyordum. Kendi yumuşacık yatağımda olmadığımdan emindim. Seslerin bu kadar yüksek olması camın açık olduğunu ve gündüz vaktinin yoğun trafiğini bana hatırlatıyordu. Hava açık olacak ki sol ayağım seslerin geldiği taraftaki açık olan camdan gelen güneş ışığı ile ısınıyordu.

Işık…
Işıklar ve renkler…
Karmaşık ışıklar gözlerimden beynime sinyaller gönderiyor. Yüksek numaralı gözlük takmışçasına her yer bulanık görünüyor ve seçmekte zorlanıyorum. Ve doğru tahmin, odanın penceresine yakın tarafındaydım. Pencereye başımı çevirdiğimde ışık artıyor, diğer tarafa çevirdiğimde azalıyordu. Bu ışık farkı, odanın aydınlatmasının da kapalı olduğunu gösteriyordu. Önüme doğru baktığımda ayak parmaklarıma kadar beyaz örtüyü görüyor, altında kendimi fark edebiliyordum. Vücudumun diğer kısımları da yerli yerinde duruyordu. Sağ elimin serçe parmağı hareket etmesi için ettiğim ricayı geri çevirmedi. Yeni donanım bulundu. Yani o zaman hayattaydım, herhalde, galiba. Ne açlık ne de bir acı hissediyordum, yalnızca başım biraz ağrıyordu. Vücudumun ağırlığı yok gibi, kendim havada asılı gibiydim. Hadi artık hücreler uyanın ve burası neresi ise kalkıp gidelim buradan.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.