Kılıçların Fırtınası Kısım 2 / Buz ve Ateşin Şarkısı 3 PDF Oku

29.03.2024
14
Kılıçların Fırtınası Kısım 2 / Buz ve Ateşin Şarkısı 3 PDF Oku

Kılıçların Fırtınası Kısım 2 / Buz ve Ateşin Şarkısı 3 PDF oku, PDF kitap depomuzda, George R.R. Martin tarafından kaleme alınan Kılıçların Fırtınası Kısım 2 / Buz ve Ateşin Şarkısı 3 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 07.05.2012 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9789944825344 sayfadan oluşan Kılıçların Fırtınası Kısım 2 / Buz ve Ateşin Şarkısı 3 kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Kılıçların Fırtınası Kısım 2 / Buz ve Ateşin Şarkısı 3 kitabını Sibel Alaş numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kılıçların Fırtınası Kısım 2 / Buz ve Ateşin Şarkısı 3 PDF Oku.

Kılıçların Fırtınası Kısım 2 / Buz ve Ateşin Şarkısı 3 PDF Oku

George R. R. Martin’in olağanüstü serisi, Kılıçların Fırtınası ile modern fantastik edebiyatın istisnai başyapıtlarından biri konumuna geliyor, imgesel kurgunun büyük eserleri arasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

İktidar karşılaşmasındaki beş savaşçıdan birinin ölmüş, bir diğeri olannin gözden düşmüş olmasına rağmen savaş tüm şiddetiyle sürmektedir. Yedi Krallık’ın zor durumdaki hükümdarı Joffrey, Demir Taht’ta oturmaya devam ediyordir. En amansız düşmanı Stannis, takip ettiği büyücü kadının kurbanı olmuş ve bozguna uğramıştır. Nehirova’daki Genç Robb, Kuzey’e hükmetmekte; Daenerys yaşayan son ejderhalarla birlikte kana bulanmış bir kıtayı katetmektedir. Rakipler son hesaplaşma için harekete geçerken büyük bir yabanıl ordusu, tanınmış Ötekiler’le birlikte medeniyetin merkezine doğru ilerlemektedir.
Diyarda sükûnet, Yedi Krallık’ın kılıçların fırtınası ile sarsılmasıyla olabilecekdür…

“Zengin bir hayal dünyasının ürünü… boyutuyla çağdaş fantastik edebiyatın ümit verici emsallarinden.”
Publishers Weekly

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.