Kopyala Yapıştır Sosyalizm PDF Oku

25.03.2024
40
Kopyala Yapıştır Sosyalizm PDF Oku

Kopyala Yapıştır Sosyalizm PDF oku, PDF kitap depomuzda, Burhan Karacan tarafından kaleme alınan Kopyala Yapıştır Sosyalizm isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256655096 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kopyala Yapıştır Sosyalizm kitabı 96 olarak yayınlanmıştır.  Kopyala Yapıştır Sosyalizm kitabını 25.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kopyala Yapıştır Sosyalizm PDF Oku.

Kopyala Yapıştır Sosyalizm PDF Oku

Dünya’daki tüm ülkeler kapitalizmin emek sömürüsüne karşı sosyalist mücadele teorileri ve pratikleri ortaya koymuşlardır. Bu kitapta ben Türkiye deki sosyalist mücadeleyi konu aldım.
Uzun seneler Türkiye siyasetinde savaşan sosyalist hareket, kitleler tarafından ne kadar anlaşılabildi ve sosyalist hareket içindeki ayrışmalar neden yaşandı.
İşte bu soruların cevabını sosyalist mücadele içinde bulunmuş bazı bireyler de dahil olmak üzere, sokaktaki bireylerin da görüşlerini almak istedim. İster kabul edelim ister kabul etmeyelim sokak her siyasi hareketin aynasıdır.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama