Kralın Gülüşü PDF oku indir

23.02.2024
36
Kralın Gülüşü PDF oku indir

Kralın Gülüşü PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Haldun İlkdoğan tarafından kaleme alınan Kralın Gülüşü isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259892795 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kralın Gülüşü kitabı 480 olarak yayınlanmıştır.  Kralın Gülüşü kitabını 10.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kralın Gülüşü PDF Oku.

Kralın Gülüşü PDF Oku

“Onun için başka bir hayat olabilecek olabilir mi?”
Piraye’nin aklında oğlu için hep bu soru vardı. Atlı arabalar zamanında bileğinde bakır kızılı, parıltılı bir doğum lekesiyle dünyaya gözlerini açtı Alaz. Söylentiler kasabanın dört bir yanında yankılanmaktaydı: Tuhaf bir doğum lekesiyle işaretlenmiş bu çocuk, uğursuz ve lanetliydi.
Alaz’ın doğumundan dokuz yıl sonrasıydı. Piraye çok uzaklardaki Arnavut kaldırımlı sokaklarında süslü at arabaları dolaşan, adeta hamurdan yapılmış gibi görünen beyaz evleriyle eşsiz Bolena şehrinde yaşamanın hayalini kurmakaydı. Bu arada kasabanın bereketi artsın diye bir büyücü getirilmişti. Büyücü iyi niyetli gibi gözükse de kalbinde karanlık bir güç taşımaktaydı. Yolları kesiştiğinde büyücü Alaz’a yaklaştı ve ondan bir masumiyet alıp kendi karanlığını güçlendirmek istedi fakat beklenmedik bir şey oldu. Kadının keskin mavi gözlerinden bir tanesi karardı ve kadın duman kusarak olduğu yerde kıvrandı. İşte o an Alaz’ın kaderi de değişmişti…
Haldun İlkdoğan, Kralın Gülüşü kitabında fantastik bir kurguyla yarının sonsuz olasılıklarının kapılarını aralayan Bolena şehrinin ilham ve yaratıcılık dolu yaşamını Alaz’ın ufak adımlarıyla ve hayali bir kralın öğretileriyle deneyimlemeye davet ediyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.