Krizalitler PDF Oku

29.03.2024
22
Krizalitler PDF Oku

Krizalitler PDF oku, PDF kitap depomuzda, John Wyndham tarafından kaleme alınan Krizalitler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 28.01.2016 dilinde ve 246 ebatında basılan ayrıca  The Chrysalids sayfadan oluşan Krizalitler kitabı 9786052349908 olarak yayınlanmıştır.  Krizalitler kitabını Niran Elçi numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Krizalitler PDF Oku.

Krizalitler PDF Oku

Bilimkurgunun altın çağından kült bir eser
Krizalitler, birkaç bin yıl sonrasının dünyasında geçen bir hikâye anlatıyor. Waknuk, seneler önce yaşanan bir nükleer savaş sonrası hâlâ ayakta kalabilmiş bir toplumdur. Radyasyonun etkileri ise hâlâ ciddi biçimde toplum üzerinde etkilidir. Halk ise bu dönemi çok az hatırlayabilmektedir. İnançların farklılaştığı bu yeni toplumda artık “normal” olmayan her türlü fiziki mutasyon felaket habercisi olarak kabul edilmektedir.
Popüler kültürü de zamanında çok etkilemiş olan kitap, ünlü müzik grubu Jefferson Airplane’in “Crown of Creation” adlı parçalarının ismine ve şarkı kelimelerine de ilham kaynağı olmuştur.  Normallik, anormallik, öteki gibi konuları ele alan Krizalitler, post-apokaliptik bilimkurgu severler için bulunmaz bir hazine.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.