Kuantum Diyarında Kelebekleri Özgürleştirmek PDF Oku

Kuantum Diyarında Kelebekleri Özgürleştirmek PDF Oku

Kuantum Diyarında Kelebekleri Özgürleştirmek PDF oku, PDF kitap depomuzda, Nilda Ferhan Efeçınar tarafından kaleme alınan Kuantum Diyarında Kelebekleri Özgürleştirmek isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786056373183 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kuantum Diyarında Kelebekleri Özgürleştirmek kitabı 165 olarak yayınlanmıştır.  Kuantum Diyarında Kelebekleri Özgürleştirmek kitabını 07.06.2013 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kuantum Diyarında Kelebekleri Özgürleştirmek PDF Oku.

Kuantum Diyarında Kelebekleri Özgürleştirmek PDF Oku

Kuantum Diyarı’nda enteresan bir yolculuğa, tutsaklıktan özgürleşen Kelebekler’in gerçek yaşam öykülerine birliktece yolculuğa çıkıyoruz.

Kelebekleri çok seviyorum, onları izlerken huzur buluyorum ve mutlu oluyorum. Kanatlardaki desenlere ve renklerindeki eşsizliğe, benzersizliğine hayranım. Her biri ayrı bir sanat eseri adeta. Her biri biricik ve tek, her biri eşsiz ve benzersiz, aynı sizler gibi. Çünkü sizler de eşsiz ve benzersizsiniz. Hiçbirimizin bir eşi yok bu evrende, her birimiz ayrı sanat eserleriyiz. Lakin bazılarımız ne yazık ki kendi kendimizi tutsak hale getiriyoruz ve biricikliğimizin, eşsizliğimizin farkına varamıyoruz. Olumsuz inanç kalıplarımızın aracılığıyla, “Ruhumuzun Kelebeklerinin gardiyanları olmuşuz.

Şimdi artık “Özgürleşme” zamanı.

Bu kitabımda, Kuantum Koç’luk çalışmalarım esnasında bazı danışanlarımın gerçek öykülerini aktarıyorum ve her birinin nasıl özgürleşen kelebekler olduğuna şahit oluyorsunuz. Kelimelerin sihirli güçlerinin nasıl da yaşantımızı değiştirdiğini fark ediyorsunuz. Büyük bir olasılıkla kitabı okurken sizler de özgürleşiyor ve kavanozlara sıkıştırdığınız “Ruhunuzun Kelebeği”ni serbest bırakıyorsunuz.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.