Kürk Mantolu Madonna PDF indir

27.10.2023
69
Kürk Mantolu Madonna PDF indir

Kürk Mantolu Madonna PDF indir, PDF kitap depomuzda, Sabahattin Ali tarafından kaleme alınan Kürk Mantolu Madonna isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatında basılan ayrıca  176 sayfadan oluşan Kürk Mantolu Madonna kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Kürk Mantolu Madonna kitabını 9786257751520 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kürk Mantolu Madonna PDF Oku.

Kürk Mantolu Madonna PDF indir

Sabahattin Ali, ölümsüz eseri Kürk Mantolu Madonna’yı yetmiş beş yıl önce kaleme aldı. Yayımlanmasından beş yıl sonraysa aramızdan ayrıldı. O günden bugüne birden fazla şey değişti. Kürk Mantolu Madonna yurt dışına açıldı. Kitaplara, tiyatro sahnelerine, dolaylı yoldan sinemaya ilham oldu. Bugün hâlâ en fazla okunanlar listesinde tahtı sarsılmadan varlığını koruyan romanı yayımlarken, eserin aslına sadık kalmaya dikkat ettik. Titiz bir çalışmayla kendi dil ve üslup zenginliğini koruduk.  
“Tesadüf seni önüme çıkarmasaydı, gene aynı biçimde, fakat her şeyden habersiz, yaşayıp gidecektim. Sen bana, dünya çapında başka türlü bir yaşamın da mevcut olduğunu, benim bir de ruhum bulunduğunu öğrettin.

Kürk Mantolu Madonna Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.