Kuşlar Ağacı PDF oku indir

23.02.2024
41
Kuşlar Ağacı PDF oku indir

Kuşlar Ağacı PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Murat Ali Ersan tarafından kaleme alınan Kuşlar Ağacı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052497753 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kuşlar Ağacı kitabı 182 olarak yayınlanmıştır.  Kuşlar Ağacı kitabını 27.04.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kuşlar Ağacı PDF Oku.

Kuşlar Ağacı PDF Oku

On yıl önce Kuşlar Ağacı’nın altında gerçekleşen olay herkesin yüreğinde derin izler bırakmıştı. Gözleri görmeyen anne, çocuklarıyla birlikte canice öldürülmüştü. O sıralar en fazla okunan yerel gazetelerden biri büyük puntoyla şu manşeti atmıştı, “KUŞLAR AĞACI KATİLİ YAKALANDI! CESUR KASABALI CANAVARI JANDARMAYA TESLİM ETTİ.”
 
Ve aynı gazetenin manşeti beş ay sonra “ADALET YERİNİ BULDU! EŞİNİ VE ÇOCUKLARINI ÖLDÜREN CANİYE MÜEBBET,” diye atılmıştı.
 
Kuşlar Ağacı, Aymaz’ın başından geçen dramatik hadiseleri konu edinir. Aymaz, iki metrelik devasa vücudu, yarım aklı ve çocuksu yüreğiyle geçmişe dair kırıntıların izini sürmeye çalışırken, “Ben kimim?” sorusuna da yanıt bulmak istemektedir. Önyargılarla ve kulaktan dolma bilgilerle hareket eden bir toplumda Aymaz’a yol gösteren tek şey ise kendi içsesidir.
 
Aymaz kim? Katil mi veya masum mu? Yoksa deli rolüne bürünmüş bir canavar mı?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.