Labirentin Dışında PDF Oku

28.03.2024
31
Labirentin Dışında PDF Oku

Labirentin Dışında PDF oku, PDF kitap depomuzda, Spencer Johnson tarafından kaleme alınan Labirentin Dışında isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 28.03.2024 dilinde ve 86 ebatında basılan ayrıca  Out of the Maze sayfadan oluşan Labirentin Dışında kitabı 9786254145483 olarak yayınlanmıştır.  Labirentin Dışında kitabını Şebnem Tansu numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Labirentin Dışında PDF Oku.

Labirentin Dışında PDF Oku

“Ya o karanlık köşeler aslında karanlık değilse?” dedi.
“Nasıl karanlık olmayabilirler?” dedi Hem. “Sonuçta öyle oldukları için onlara karanlık köşeler deniyor!”
Umut uzanıp duvar şamdanından kalın bir mum aldı.
“Eğer biz mum götürürsek artık karanlık olmazlar.”
 
Hepimiz farklı zamanlarda beklenmedik ve istenmeyen değişimlerle yüz yüze kalıyoruz. Peki ya böyle zamanlarda neler yapabileceğimizi biliyor muyuz? Spencer Johnson, inançlarımızı değiştirerek bugüne uyumlanmanın başarıyı da bununla birlikte getireceğini dile getiriyor. İster özgüveni yüksek ister özgüvensiz, ister açık fikirli ister konfor alanını terk etmekten korkan biri olalım… İnançlarımızı değişime uyarlamak her ne kadar zor olsa da başarıyı bununla birlikte getiren bu uyumlanmanın ta kendisidir!
 
Bir rehber görevi üstlenen Labirentin Dışında, daha derinlere inerek inançlarımızı bugüne uyarlamanın ve böylece hayatta çok daha başarılı olmanın yollarını sunuyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama