Lafım Uzun Yolum Kısa PDF oku indir

03.02.2024
46
Lafım Uzun Yolum Kısa PDF oku indir

Lafım Uzun Yolum Kısa PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Kadir Turan tarafından kaleme alınan Lafım Uzun Yolum Kısa isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259869605 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Lafım Uzun Yolum Kısa kitabı 260 olarak yayınlanmıştır.  Lafım Uzun Yolum Kısa kitabını 17.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Lafım Uzun Yolum Kısa PDF Oku.

Lafım Uzun Yolum Kısa PDF Oku

Fırtınalı bir yaşamın ortasında yorgun düşmüş, ketum bir adam ve göz alabildiğine bir yeşilliğin arasında yalnız, boynu bükük kalmış bir papatyanın ortak kaderi, tek taraflı sırdaşlığı…

Nebi seneler sonra ayak bastığı kasabasında, ona yoldaşlık eden bir papatyaya neler anlatacak? Yüreğinden taşan kurum, dilindeki mührü kırabilecek mi?

Yazar; soluksuz bir ritimle inşa ettiği üslubu, bir saat nizamında akan bölümler ve peşi sıra gelen anı şeritleriyle kullandığı iki farklı bakış açısının ışığında zenginleşen sinematografik kurgu ile okura geniş perspektifli bir okuma deneyimi sunuyor.

“Uzun süredir ayak basmamıştım buralara, uzun süredir ciğerlerime dolmamıştı bu dağların ferah havası, uzun süredir yürümemiştim bu yarı taşlık kumsalda… Neden döndüm, özledim mi? Bilmiyorum! Özlem değil de bir arayış, olsa olsa bir koşullanma; bir katilin cinayet mahalline geri dönmesi gibi; biraz merak, biraz tutku, biraz korku… Belki de kabullenmişliklerimin verdiği acıyı hafifletecek bir uyuşturucudur arayışım…”

Mahzar Kitap, yayın yaşamına merhaba dediği bu özel eseri siz kıymetli okurlarla buluşturmaktan mutluluk duyar!
Daha nicelerine…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.