Lamia PDF Oku

07.05.2024
24
Lamia PDF Oku

Lamia PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ali Ulurasba tarafından kaleme alınan Lamia isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786059059107 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Lamia kitabı 287 olarak yayınlanmıştır.  Lamia kitabını 24.03.2015 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Lamia PDF Oku.

Lamia PDF Oku

İbadetlerin en güzelinin aşk olduğunu düşünmeye başlamıştı Lâmia, çünkü kurbanlar kim için boyunlarını bıçağın ucuna uzattıklarını bilir.

Bir insanın en büyük hatasının her şeye gereğinden fazla değer verirken, kendisini değersizleştirmesi olduğunu öğrendim. Bu hataya düşmedik ama neden birlikte gülemiyoruz artık, neden birlikte ağlayamıyoruz, aşk birlikte susmak mı yoksa?

Lânet bir okyanusun ortasındayız, neden birbirimizin pusulası olamıyoruz? Neden gölgemize bile basmamaya dikkat ederken birbirimizi incitiyoruz?

Kim istemez ki birinin gölgesi düşsün yalnızlığına. Ben kasırgaya susuzdum o da geldi beni buldu. Sanki zindanımızı sırtımızda taşıyoruz. Bir acının, bir öfkenin kamçısı, kalbimizin üzerinde şaklamadan oradan ses gelmez öyle mi?

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.