Liste PDF oku indir

23.02.2024
121
Liste PDF oku indir

Liste PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Patricia Forde tarafından kaleme alınan Liste isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 26.03.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786050828344 sayfadan oluşan Liste kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Liste kitabını Esma Fethiye Güçlü numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Liste PDF Oku.

Liste PDF Oku

“Yılın kurgusu.”
Eoin Colfer, çok satan Artemis Fowl serisinin yazarı
 
Fahrenheit 451 ve Seçilmiş Kişi genç okurlar için bir araya geliyor!
 
Sen artık kelime ustasısın. Meydan okumaya hazır mısın?
 
Ark şehri, Dünya’daki son güvenli yerdir. İnsanların hayatta kalması için Ark’taki herkes 500 kelimeyle sınırlı Listeye göre konuşmak zorundadır. Letta dışında herkes…
Kelime ustasının çırağı Letta, var olan bütün sözcükleri yazıp okuyabilme ayrıcalığına sahiptir. Özgürlük, müzik ve ananas gibi yasaklanmış sözcükler ona hiç bilmediği bir dünyayı anlatır. Ustası bir gün ortadan kaybolunca Ark’ın yöneticileri Letta’ya yeni Kelime Ustası olduğunu söyleyerek ondan Listedeki sözcükleri azaltmasını isterler. Daha sonra Letta, yasaklanan tüm sözcükleri bilen bir gençle tanışır. Letta sonuçları tehlikeli olabilecek bir seçimle yüz yüze kalır; ya hiçbir şey yapmadan durup dilin yavaşça yok olmasını seyredecektir veya özgürlüğe, belki de sürgüne giden yolda bir yabancıyı takip edecektir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.