Lynette Noni «Hapishane Şifacısı PDF Oku»

03.02.2024
86
Lynette Noni «Hapishane Şifacısı PDF Oku»

Lynette Noni Hapishane Şifacısı PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Lynette Noni Hapishane Şifacısı tarafından kaleme alınan Lynette Noni Hapishane Şifacısı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Lynette Noni Hapishane Şifacısı PDF Oku

Lynette Noni «Hapishane Şifacısı» pdf indirYazar(lar) Lynette Noni
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 456

Hapishane Şifacısı kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

“Lynette Noni usta bir hikaye anlatıcısı. Herhangi bir fantastik kurgusever için mutlaka okunması gereken bir kitap!” – Sarah J. Maas, #1 Numaralı New York Times Çok Satan Yazarı
On yedi yaşındaki Kiva Meridan, son on yılını hayatta kalmak için mücadele verdiği ve hapishane şifacısı olarak çalıştığı azılı ölüm hapishanesi olarak anılan Zalindov’da geçirir.
Asi Kraliçe yakayı ele verdiğında, Kiva ölümcül derecede rahatsız olan kadını Hüküm İmtihanı’na çıkabilecek kadar uzun süre hayatta tutmakla görevlendirilir. Hüküm İmtihanı; hava, ateş, su ve toprağın güçlerine karşı bir
dizi eziyet dolu elemental sınavdır ve yalnızca en tehlikeli suçlular bu cezaya çarptırılır.
Bu arada Kiva’nın ailesinden şifreli bir mesaj gelir ve içinde tek bir emir mevcuttur: “Ölmesine izin verme. Biz geliyoruz.” İmtihanların zaten rahatsız olan kraliçeyi öldüreceğini fark eden Kiva, onun yerine gönüllü olarak kendi yaşamını tehlikeye atar. Eğer başarırsa, hem o hem de kraliçe özgürlüğüne kavuşacaktır.
Lakin şuana dek Hüküm İmtihanları’nın tümünden sağ çıkan olmamıştır.
Çaresi olmayan bir veba Zalindov’da kol gezerken, gizemli yeni bir mahkûm Kiva’nın kalbi uğruna savaşırken ve bir hapishane ayaklanması çıkmak üzereyken; Kiva, sınavlarının daha yeni başladığı hissinin korkunçluğunu üzerinden atamaz.


Lynette Noni Hapishane Şifacısı kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Lynette Noni Hapishane Şifacısı ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.