Malamander PDF oku indir

23.02.2024
34
Malamander PDF oku indir

Malamander PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Thomas Taylor tarafından kaleme alınan Malamander isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 05.08.2021 dilinde ve 320 ebatında basılan ayrıca  Malamander sayfadan oluşan Malamander kitabı 9786050833775 olarak yayınlanmıştır.  Malamander kitabını Barış Purut numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Malamander PDF Oku.

Malamander PDF Oku

EFSANEVİ MALAMANDER’IN GİZEMİNİ KİM ÇÖZECEK? 
 
Tuhaf Deniz Kasabası’na kışları kimse uğramaz. Özellikle karanlık çöktüğünde, korkunç sis Canavarağzı Kayalıklarını ve Leviathan gemisini yuttuğunda… Bazıları bu sisin içinde korkunç Malamander’in ayak izini gördüğüne yemin edebilir! 

Herbert Limon, Büyük Nautilus Oteli’nin kayıp eşya sorumlusu, kaybolan eşyaların sahiplerini bulmanın ne kadar zor olduğunun farkında. Özellikle, kaybolan şey bir kız çocuğunun ailesi ise… Kimse on iki sene önce Parma Voilet’in ailesine ne olduğunu bilmez. Violet, ailesini bulmak için Herbert’ten yardım istediğinde olayın ucunun tanınmış Malamander’e uzandığını keşfederler. Tuhaf Deniz Kasabası her daim esrarengiz bir yer olmuştu. Lakin şimdi sis kıyıya çöküyor ve işler çok daha ürkütücü bir hâle geliyor.

 
Mükemmel bir hayal gücüyle oluşturulmuş macera atmosferi, mitler ve efsaneler yönünden zengin lezzetli bir gotik anlatı. Malamander kitabı Thomas Taylor’ın kabiliyetli bir yazar olduğunu ispatlıyor. Bu kitap bütün alkışları hak ediyor.
—The Bookseller
 
Bu gençlik macerasında bir tatil adasında iki çocuğun yerel bir efsaneyi kovalayışını okuyacaksınız. Yazar mizahi bir ton ile enteresan karakterleri birleştirerek alışılagelmedik bir üçlemenin açılışını yapıyor. Enerjik, fantastik bu anlatı tarafından ele geçiriliyorsunuz.
—Publishers Weekly

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.