Mehtap Fırat «Kutup Yıldızı 3 PDF Oku»

08.02.2024
43
Mehtap Fırat «Kutup Yıldızı 3 PDF Oku»

Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 3 PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 3 tarafından kaleme alınan Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 3 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 3 PDF Oku

Mehtap Fırat «Kutup Yıldızı 3» pdf indirYazar(lar) Mehtap Fırat
Kategori(ler) Roman
Yıl 2019
Sayfa 448

Kutup Yıldızı 3 kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

ASIL AŞK, KUTUP YILDIZI’NIN GİZEMLİ KUTUSUNU AÇMASIYLA BAŞLADI VE YAVAŞ YAVAŞ KUTUNUN DERİNLİKLERİNE SIZDI. ORADA GÖRDÜ KALBİNİN NASIL ÇIRPINDIĞINI, NASIL DEĞİŞTİĞİNİ…
Olaylı geçen doğum günü partisinde tüm gerçekleri öğrenen Nisa için artık yeni kapılar aralanmıştır. Bastırdığı duygular kalbine sığmazken, Kutup Yıldızı için artık galaksiden kayma vakti gelmiştir. Kalbindeki sıcaklığa karşı koyamayan Nisa, Demir’in sevgisine karşılık vermeyi düşünürken öğrendiği sarsıcı gerçeklerle derin bir çıkmaza savrulur.
Peki, bundan sonra Nisa’yı nasıl bir yol beklemektedir?
Kalbini özgürce açıp her şeyi arkasında bırakarak Demir’in güvenli kollarına mı sığınacak, yoksa bildiği gerçekler ağır bir yük olup omuzlarında çürüyerek onu hiç istemediği bir yöne mi sürükleyecek?


Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 3 kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 3и ücretsiz PDF E-kitap indir

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.