Mehtap Fırat «Kutup Yıldızı 4 PDF Oku»

08.02.2024
31
Mehtap Fırat «Kutup Yıldızı 4 PDF Oku»

Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 4 PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 4 tarafından kaleme alınan Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 4 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 4 PDF Oku

Mehtap Fırat «Kutup Yıldızı 4» pdf indirYazar(lar) Mehtap Fırat
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 432

Kutup Yıldızı 4 kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

KUTUP YILDIZI SERÜVENİ YAZ RÜZGÂRI’YLADEVAM EDİYOR…

Yaşadığı tüm poblemleri arkasında bırakan Nisa, Senem ile dostluğunu daha da sağlamlaştırmıştır. Mersin’de harika bir yaz tatili geçiren ikili için artık aile ve aşk kavramları eskisinden fazla daha mühimdir. Gerçek bir aile sıcaklığının varlığıyla ikisi de artık çok daha mutludur. Nisa ve Demir de birbirine her zamankinden daha çok âşıktır. Lakin Demir’in sürpriziyle daha da renklenen yazlarının sonunda onları zorlu bir mücadele bekliyordur. Artık son sınıf olmuşlardır. Bunun getirdiği sorumluluğun altından kalkmaya çalışan Nisa, Demir ve Senem’i bambaşka sorunlar beklemektedir. Gün geçtikçe bildiği sırların altında ezilen Nisa’yı bu kez geçmişten bir sürpriz karşılayacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

“Hissediyordum ki bu yazdan kalma ılık rüzgâr basit bir esintiden ibaret değildi. Çok daha fazlasıydı. Yaklaşan fırtınanın sessiz habercisiydi.”


Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 4 kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Mehtap Fırat Kutup Yıldızı 4 ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.