Menekşe PDF oku indir

03.02.2024
61
Menekşe PDF oku indir

Menekşe PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Mehmed Rauf tarafından kaleme alınan Menekşe isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 07.05.2021 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786257361958 sayfadan oluşan Menekşe kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Menekşe kitabını Mehmet Ümit Çekin numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Menekşe PDF Oku.

Menekşe PDF Oku

İnsanların kendilerine bile söylemekten çekindikleri hırsları, arzuları ve istekleri cesur bir biçimde kitap haline getiren Mehmet Rauf, Menekşe adlı öykü kitabında kadın erkek ilişkilerini sorgulayıcı bir tavırla irdelemektedir. Menekşe öyküsünde başkahramanın idealize ettiği bir aşkın peşinden koşması ve oradan oraya savrulmasına, Bir Gençlik Hatırası’nda erkek kahramanın seçimlerine ve bu seçimlerden sonra yaşadıklarına tanık oluruz. Güzellik Hakkı ve Bir İhtiyaç adlı öyküler ise Mehmet Rauf’un fikirlerini cesurca ortaya serdiği eserlerindendir. 

Mehmet Rauf’un Menekşe adlı eseri 1913 tarihinde Servet-i Fünun Dergisi’nde tefrika edilmiş ve 1915’te kitaplaşmıştır. Çoğu kaynakta tek bir uzun hikâye olarak geçen Menekşe, titiz bir çalışmayla diğer öykülerle birlikte ilk kez okurla buluşuyor.
 

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.