Merve Özcan «Gözlerini Haramdan Sakın PDF Oku»

08.02.2024
33
Merve Özcan «Gözlerini Haramdan Sakın PDF Oku»

Merve Özcan Gözlerini Haramdan Sakın PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Merve Özcan Gözlerini Haramdan Sakın tarafından kaleme alınan Merve Özcan Gözlerini Haramdan Sakın isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Merve Özcan Gözlerini Haramdan Sakın PDF Oku

Merve Özcan «Gözlerini Haramdan Sakın» pdf indirYazar(lar) Merve Özcan
Kategori(ler) Roman
Yıl 2019
Sayfa 512

Gözlerini Haramdan Sakınkitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Aşk, polisiye, imkânsızlıklar…
İnandığı değerlere sadık kalmaya çalışan yakışıklı bir polis ve onun aksine sorunsuz bir hayat tarzına sahip güzel bir kız; Ömer ve Betül…
Biri işine, ailesine ve değerlerine sadakatle bağlı, kendi ufak ve muhafazakâr dünyasında mutlu… Diğeri ailesi sürekli olarak seyahatlerde olduğu için yalnız; bütün yaşamı eğlenmek, gezmek, dostlarıyla vakit geçirmek olan bir hayalperest…
İki farklı dünya, iki farklı insan; yolları pek de hoş olmayan bir biçimde kesişiyor. Betül hem Ömer’i ve sert mizacını anlamaya ve bir biçimde de onun farklı dünyasına girmeye çalışırken, hem de kendi hayat tarzını, aile ilişkilerini ve gerçek arkadaşlığı sorguluyor.
Ve Betül’ün tek taraflı ilerleyen bu ilgisi, Ömer’in “Benden uzak dur,” ihtarlarına uymayıp bir çatışmanın ortasında hedef noktası olmasına zemin bir araya getirdiğindaysa artık her şey için çok geç oluyor.
Peki ailesine, farklı yaşam tarzlarına ve yaşadıkları tüm zorluklara rağmen Betül’ün aşkı mutlu sona erecek mi?
Eğlenceli bir dil, heyecanlı bir bekleyiş ve tüm imkânsızlığına rağmen yoğun bir aşk hikâyesi…


Merve Özcan Gözlerini Haramdan Sakın kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Merve Özcan Gözlerini Haramdan Sakın ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.