«Monte Cristo Kontu Alexandre Dumas PDF Oku»

31.01.2024
44
«Monte Cristo Kontu Alexandre Dumas PDF Oku»

Monte Cristo Kontu Alexandre Dumas PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Monte Cristo Kontu Alexandre Dumas tarafından kaleme alınan Monte Cristo Kontu Alexandre Dumas isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Monte Cristo Kontu Alexandre Dumas PDF Oku

«Monte Cristo Kontu» Alexandre DumasYazar(lar) Alexandre Dumas
Kategori(ler) Roman, Dünya Klasikleri, Edebiyat
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9786053750666
Yıl 2010
Sayfa 1056

Monte Cristo Kontu Alexandre Dumas için özet (Açıklama)

Dumas klasik romanın kilometre taşlarından birisi olan bu yapıtında, Doğu’ya, klasik mitolojiye ve insan psikolojisine duyduğu tutkulu ilgiyi coşkun bir anlatıda, ustalıklı diliyle harmanlıyor.

“Dumas kitlelerin tutkularını paylaşmayı ve doyurmayı diğer tüm romancılardan iyi başarıyordu. Onlar gibi otoriteye, adalete ve serüvene bayılıyor; onlar gibi insanlığı kahramanlar ve alçaklar olarak ikiye ayırıyordu… Bir öyküyü başka kimsenin anlatamayacağı biçimde anlatmayı biliyor; onun kaleminin gölgesinde en yavan anlatı bile bir destan görünümüne bürünüyordu.”

André Maurois

Dumas bir sanat zirvesiydi… Hiç kimse Dumas’nın romanları ve oyunlarIndan daha iyisini yapamadı, yapmadı veya yapamayacak.”

George Bernard Shaw


Kütüphanemizde Monte Cristo Kontu kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.
Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Monte Cristo Kontu Alexandre Dumas PDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.