Muhammed Mursi PDF oku indir

12.02.2024
27
Muhammed Mursi PDF oku indir

Muhammed Mursi PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Ferhat Özbadem tarafından kaleme alınan Muhammed Mursi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257413442 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Muhammed Mursi kitabı 96 olarak yayınlanmıştır.  Muhammed Mursi kitabını 28.09.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Muhammed Mursi PDF Oku.

Muhammed Mursi PDF Oku

Muhammed Mursi’nin evinde gergin bir bekleyiş vardı. Evinin etrafında sevenleri bir set oluşturmuşlardı. Oğulları yanından ayrılmıyordu. Mursi teslim olmayı düşünmüyordu. Oğulları da onunla birlikte şehit olmaya hazır olduklarını dile getiriyorlardı.
Cunta askerleri Mursi’yi tutuklamak için geldiklerinde büyük bir kalabalık onlara engel oldu. Cuntanın sözcüsü Mursi ile görüşmek istediğini dile getirdi. Tek başına Mursi’nin yanına gitti.
Cunta askeri:
– Efendim aldığımız emir üzerine buraya geldik.
Muhammed Mursi:
– Ben sizin meşru Cumhurbaşkanınızım. Aldığınız emir geçersizdir. Yapacağınız tek şey şey, darbeyi yapanları tutuklamanızdır.
Cunta askeri:
– Aldığımız emir sizi canlı veya cansız buradan götürmek.
Muhammed Mursi:
– Allah yolunda şehid olmak benim için şereftir. Beni ölümle korku- tamazsınız. Ben her şeyi göz önünde bulundurarak Cumhurbaşkanı oldum. Bir gün bütün darbeciler hesap verecek. Ve siz de hesap vereceksiniz. Git ve sana emir verenlere de ki Mursi teslim olmuyor.
Cunta askeri:
– Eğer teslim olmazsanız, aileniz ve burada bulunan herkesi kurşunlatırım. Beni bunu yapmaya mecbur etmeyin.
Muhammed Mursi:
– Alçak herifler. Çık dışarı. Çık.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.