Mutfak Masası Erdemli İnsanın İzinde PDF oku indir

23.02.2024
37
Mutfak Masası  Erdemli İnsanın İzinde PDF oku indir

Mutfak Masası Erdemli İnsanın İzinde PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Hümeyra Besire tarafından kaleme alınan Mutfak Masası Erdemli İnsanın İzinde isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258147940 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Mutfak Masası Erdemli İnsanın İzinde kitabı 120 olarak yayınlanmıştır.  Mutfak Masası Erdemli İnsanın İzinde kitabını 14.12.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Mutfak Masası Erdemli İnsanın İzinde PDF Oku.

Mutfak Masası Erdemli İnsanın İzinde PDF Oku

Mutfak masası, evimizin en sıcak ve içten köşesi. Burada yemek yemekten fazla daha fazlasını yapıyoruz. Hayatımızı, duygularımızı, bilgilerimizi, fikirlerimizi paylaşmak istedik. Birlikte okuyor, düşünüyor, yazıyor, çiziyor, şakalaşıyor, dinleniyor, terapi yapıyoruz. Mutfak masası, bize erdemli ve olgun bir insan olmanın ipuçlarını veriyor.
Hümeyra Besire, bu kitapta mutfak masasını bir metafor olarak tercih ederek, kâmil insanın ayrıntı kısmını ortaya koyuyor. Erdemli insanın izinde yürümenin, yaşamımızı nasıl güzelleştireceğini ve mutlu edeceğini anlatıyor. Mutfak masasında geçirdiğimiz zamanın, bize nasıl bir vizyon kazandıracağını gösteriyor.
Bu kitap, sizi mutfak masasından selamlayan, sıcak, içten, ilham verici ve faydalı bir rehber. Mutfak masasında buluşmak üzere…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.