Nihan Kaya «İyi Aile Yoktur PDF Oku»

31.01.2024
34
Nihan Kaya «İyi Aile Yoktur PDF Oku»

Nihan Kaya İyi Aile Yoktur PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Nihan Kaya İyi Aile Yoktur tarafından kaleme alınan Nihan Kaya İyi Aile Yoktur isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Nihan Kaya İyi Aile Yoktur PDF Oku

Nihan Kaya «İyi Aile Yoktur» pdf indirYazar(lar) Nihan Kaya
Kategori(ler) Psikoloji, Eğitim
Yıl 2021
Sayfa 296

OKU KITAP INDIR

İyi Aile Yoktur kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

İyi aile yoktur. Ya da paradoks şu ki iyi aile, “İyi aile yoktur” düsturuyla hareket edebilen ailedir.

İnsanlar çocuk sahibi olduğunda farkında olmadan kendi çocukluğuna dair hisleri yaşar. Çocuğumuzla ilişkimiz, anne-babamızla ilişkimizin devamıdır.

Çocuğumuzla doğru bağ kurma, kendi çocukluğumuzu ve içimizdeki çocuğu tamir etmekle olur. Her insanın içinde anne, baba, çocuk mevcuttur ve kuvvetli psikoloji aslında, içimizdeki çocuğun kuvvetli olduğu, saygı gördüğü psikolojidir.

İyi Aile Yoktur yalnızca anne-babalar değil, çocukluk geçirmiş ve kendisini daha iyi anlamak isteyen her yaşta insan için yazıldı.
Bu kitabın sunduğu farklı bakış açısıyla, neden acı çektiğimiz, sevilmeyi neden isteyip sevgiyi kaybettiğimizde neden üzüldüğümüz, işlerimizi neden ertelediğimiz gibi kendimize dair bir çok şeyin altındaki nedeni çiçeği burnunda bir gözle, şaşkınlıkla keşfedeceksiniz.

İngiltere’de Essex Üniversitesi’nde Psikanaliz yüksek lisansı yapan, Avrupa ve Amerika’da psikoloji alanında konferanslarda tebliğler sunan ve çocukluk atölyeleriyle ebeveynlerle buluşan Nihan Kaya, senelerca süren çalışmalarını bu kitapta derliyor.


Nihan Kaya İyi Aile Yoktur kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Nihan Kaya İyi Aile Yoktur ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Nihan Kaya İyi Aile Yoktur online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.