Oathbringer – Fırtınaışığı Arşivi Üçüncü Roman (1. Cilt) PDF Oku

29.03.2024
18
Oathbringer – Fırtınaışığı Arşivi Üçüncü Roman (1. Cilt) PDF Oku

Oathbringer – Fırtınaışığı Arşivi Üçüncü Roman (1. Cilt) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan Oathbringer – Fırtınaışığı Arşivi Üçüncü Roman (1. Cilt) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052382943 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Oathbringer – Fırtınaışığı Arşivi Üçüncü Roman (1. Cilt) kitabı 672 olarak yayınlanmıştır.  Oathbringer – Fırtınaışığı Arşivi Üçüncü Roman (1. Cilt) kitabını 06.05.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Oathbringer – Fırtınaışığı Arşivi Üçüncü Roman (1. Cilt) PDF Oku.

Oathbringer – Fırtınaışığı Arşivi Üçüncü Roman (1. Cilt) PDF Oku

New York Times çok satanlar listesinden Fırtınaışığı Arşivi’nin üçüncü romanı Oathbringer’da, insanoğlu sayıları da intikam açlıkları kadar yüksek bir düşman olan Yokelçilerin geri dönüşüyle birlikte yeni bir Issızlık ile yüz yüze.
 
Dalinar Kholin tarafından komuta edilen Alethi orduları korkunç bir bedel karşılığında geçici bir zafer kazandı.
 
Bir zamanların itaatkâr ve barışçıl parshmenleri binlerce yıllık köleliklerinin gerçek dehşetinin farkına varmış durumda ve ailesini git gide artan tehlikeye karşı uyarmak için yola düşen Kaladin de bu yeni öfkeyle yüzleşmeye mecbur kalabilir.
 
Urithiru’daki Shallan, Parlayan Şövalyelerin kadim kalesindeki harikaları inceliyor ve bazı karanlık sırları açığa çıkarıyor.
 
Vatanı Alethkar’ı birleştirmek için harekete geçen Dalinar ise bu kutsal hedefin yeterince iddialı olmadığını fark etmek üzere çünkü Roshar’ın bütün halkları bir araya gelemezse, Parlayan Şövalyelerin dönüşü bile dünyanın sonunun gelmesine engel olamayacak.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.