Öbeka Ülkesi PDF oku indir

24.02.2024
56
Öbeka Ülkesi PDF oku indir

Öbeka Ülkesi PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Toprak Özgür tarafından kaleme alınan Öbeka Ülkesi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256542433 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Öbeka Ülkesi kitabı 162 olarak yayınlanmıştır.  Öbeka Ülkesi kitabını 29.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Öbeka Ülkesi PDF Oku.

Öbeka Ülkesi PDF Oku

Öbeka Ülkesi, tüm dünya tarihini sosyolojik boyutta ele alan fantastik bir roman. Yazar, insanlığın teknolojik ve bilimsel gelişimini distopik bir kurgu üzerinden ustaca anlatıyor. Öbeka Ülkesi’ni okurken insanlık tarihindeki kusurlu sistemin getirdiği yıkımları; para, din ve politika ilişkisinin toplum üzerindeki etkilerini tüm çıplaklığı ile göreceksiniz.
 
Yazarımız Toprak Özgür, Hotus adını verdiği tür üzerinden bir dünya yaratıyor. Savaş, hırs, güç ilişkisi ve eğitimin nasıl değiştirilip düzenlendiğini; geçmiş hafızanın nasıl yok edildiğini akıcı ve merak unsurlarıyla dolu bir üslupla dile getiriyor. Özellikle ‘dinin’ vicdani yönü örtülüp din olgusu sistemli ve metodolojik bir hale getirilirse nasıl zararlı bir silaha dönüşebileceğini göreceksiniz.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.