Öğrenci Kız PDF Oku

07.05.2024
21
Öğrenci Kız PDF Oku

Öğrenci Kız PDF oku, PDF kitap depomuzda, Osamu Dazai tarafından kaleme alınan Öğrenci Kız isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 06.05.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786259966434 sayfadan oluşan Öğrenci Kız kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Öğrenci Kız kitabını Meliz Elendil numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Öğrenci Kız PDF Oku.

Öğrenci Kız PDF Oku

“Tokyo’nun neresinde yaşadığımı biliyor musunuz?
Bir daha benimle hiç karşılaşmayacaksınız.”
 
Öğrenci Kız, adını hiç öğrenemediğimiz genç bir kadının berrak zihnine ve tecrübeli olmayan yaşamına sızdığımız kısa ama derin bir yolculuk…
 
Döneminin Japonya’sında belki de yaşından büyük acılarla baş etmeye ve mutlu rolünü diğer insanlar gibi sürdürmeye çalışan kişiliğimiz hiçbir sıfatın arkasına saklanmadan, tüm çıplaklığıyla düşüncelerini ortaya koyar. Alışageldiğimiz gibi bir karakterle tanışamıyor olsak da en mahrem, en gizli düşünceler bir lütuf gibi bizlere sunulurken dönemin toplumsal gerçekleri satır aralarında karşımıza çıkar.
 
Romanlarında toplum yapısına geniş bir perspektiften bakan ve kişiliğin derinliğini tüm gerçekliğiyle okura hissettiren Osamu Dazai, bu eserinde bizleri, genç bir kadının saf ve gerçek yaşamının penceresinden hayata değişik bir bakış açısıyla bakmaveyavet ediyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.