Olivia Cunning «Tutkulu Notalar PDF Oku»

07.02.2024
24
Olivia Cunning «Tutkulu Notalar PDF Oku»

Olivia Cunning Tutkulu Notalar PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Olivia Cunning Tutkulu Notalar tarafından kaleme alınan Olivia Cunning Tutkulu Notalar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Olivia Cunning Tutkulu Notalar PDF Oku

Olivia Cunning «Tutkulu Notalar» pdf indirYazar(lar) Olivia Cunning
Kategori(ler) Roman
Yıl 2014
Sayfa 431

OKU KITAP INDIR

Tutkulu Notalar kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

BEŞ ÇEKİCİ ADAM, BİR SEKSİ KADIN VE ATEŞLİ BİR ROMANTİZM

Müzik hiç bu kadar ateşli olmamıştı!

Sahnelerin en seksi metal grubunun baş gitaristi Brian Sinclair, yaratıcılık kıvılcımını kaybettiğinde, bastırılmış dehasını görülmektedirabilmek için grubunu tutku dolu gecelere sürükleyecekti.
Tutkulu notaları görülmektediran kadın…
Seksi psikolog Myrna Evans “Günahkârlar” ile birlikte tura çıktığında, gruptaki herkes onu baştan çıkarmaya çalışır ama Myrna’nın elde etmek istediği tek adam Brian’dır…
İki aşığın çılgın ve dizginlenemez tutkuları, onları çiçeği burnunda bir boyuta taşırken kendilerini sınırsız arzu ve günahlarla dolu bir turnede bulacaklardı…
Ve artık siz de bu ritmin esiri olacaksınız!


Olivia Cunning Tutkulu Notalar kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Olivia Cunning Tutkulu Notalar ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Olivia Cunning Tutkulu Notalar online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.