Ölümsüz PDF oku indir

12.02.2024
54
Ölümsüz PDF oku indir

Ölümsüz PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Sadık Keremyar tarafından kaleme alınan Ölümsüz isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786055030469 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Ölümsüz kitabı 351 olarak yayınlanmıştır.  Ölümsüz kitabını 14.11.2016 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ölümsüz PDF Oku.

Ölümsüz PDF Oku

İnsanlık tarihi, bir amaç uğruna canından geçenlerle doludur. Lakin mühim olan, burada, bu ölümün hangi hedef için ve kimler tarafından gerçekleştirildiğidir. Lakin bu biçimde hem hedefin ve hem de yaşamını feda eden şahısların gerçek kıymeti ve yüceliği görülmektedir. Ve bunu yaptığımız takdirde, tarihte gerçekleşen herhangi bir fedakârlık hareketinin her açıdan değerini doğru bir biçimde tespit etmiş oluruz. Buna en büyük örnek ise Kerbelâ hadisesidir. Doğrudur, Kerbelâ sürecinde çok büyük ihanetler yaşanmıştır; fakat bunun yanı sıra eşi görülmemiş fedakârlıklar da sergilenmiştir.
 
Sadık Keremyar da tarihî kaynaklar ışığında kaleme aldığı bu romanında Kerbelâ sürecinde yaşanan söz konusu bu ihanetleri ve fedakârlıkları çok net bir biçimde gözler önüne sermektedir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.