Ortanca PDF oku indir

23.02.2024
54
Ortanca PDF oku indir

Ortanca PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Kirsty Applebaum tarafından kaleme alınan Ortanca isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 19.08.2021 dilinde ve 264 ebatında basılan ayrıca  The Middler sayfadan oluşan Ortanca kitabı 9786050835526 olarak yayınlanmıştır.  Ortanca kitabını Perihan Sevde Nacak numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ortanca PDF Oku.

Ortanca PDF Oku

Waterstones 2020 Çocuk Kitapları Ödülü adayı
2020 CILIP Carnegie Madalyası adayı
The Times Haftanın Çocuk Kitapları seçkisi
 
 
On bir yaşındaki Maggie, dış dünya çapından bir duvarla ayrılan Fennis Wick’te yaşar. Sınırın ötesinde şiddetli sessiz savaş sürer ve kirli, tehlikeli gezginler dolanır. En büyük kardeşi Jed saygı duyulan ve özel biridir. Bir kahraman. Küçük kardeşi Trig’i herkes çok sever. Lakin Maggie yalnızca ortancadır, görünmez olan ve geride bırakılan.
 
Sıcak bir Eylül günü, Maggie aç, yardım çığlığı atan bir gezgin olan Una ile tanışır ve Maggie’nin bütün bildikleri altüst olur. Maggie’den ustaca ve mizahi biçimde unutulmuş ortanca olmanın, ailesi tarafından bile duyulmayan bir çocuk olmanın nasıl olduğunu dinleriz. Bu yasak arkadaşlığın, sadakatin ve ihanetin anlatıldığı kitap distopya okurları için müthiş bir tercih. 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.