Özdemir Asaf «Kırılmadık Bir Şey Kalmadı PDF Oku»

31.01.2024
46
Özdemir Asaf «Kırılmadık Bir Şey Kalmadı PDF Oku»

Özdemir Asaf Kırılmadık Bir Şey Kalmadı PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Özdemir Asaf Kırılmadık Bir Şey Kalmadı tarafından kaleme alınan Özdemir Asaf Kırılmadık Bir Şey Kalmadı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Özdemir Asaf Kırılmadık Bir Şey Kalmadı PDF Oku

«Kırılmadık Bir Şey Kalmadı Yuvarlağın Köşeleri - 'Ça - Dün Yağmur Yağacak» Özdemir AsafYazar(lar) Özdemir Asaf
Kategori(ler) Felsefe-Düşünce, Edebiyat, Deneme-İnceleme, İnsan ve Toplum
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9789750816680
Yıl 2017
Sayfa 584

Kırılmadık Bir Şey Kalmadı: Yuvarlağın Köşeleri – ‘Ça – Dün Yağmur Yağacak Özdemir Asaf için özet (Açıklama)

Özdemir Asaf’ın Kırılmadık Bir Şey Kalmadı’da bir araya getirilen aforizma niteliğindeki “etikalar”ı, anı-deneme türünde yazıları ve öyküleri en az şiirleri kadar etkileyici, olağanüstü ve enteresan.

“Kim bilir kaç yıllık büyücek bir defter. İçinde aforizma, şiir, öykü taslakları, tasarımları, bir sürü düş ve düşünce kırıntısı. Ben hep öyle yaptım. Şiirlerimin, öykülerimin, aforizmalarımın, günlük notlarımın ayrı defterleri olmadı. Kiminin altına tarih koymuşum, saat bile koyduklarım var.”


Kütüphanemizde Kırılmadık Bir Şey Kalmadı Yuvarlağın Köşeleri – ‘Ça – Dün Yağmur Yağacak kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Kırılmadık Bir Şey Kalmadı Yuvarlağın Köşeleri – ‘Ça – Dün Yağmur Yağacak Özdemir Asaf PDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.