Öznur Yıldırım «Tutkulu Notalar PDF Oku»

07.02.2024
26
Öznur Yıldırım «Tutkulu Notalar PDF Oku»

Öznur Yıldırım Tutkulu Notalar PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Öznur Yıldırım Tutkulu Notalar tarafından kaleme alınan Öznur Yıldırım Tutkulu Notalar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Öznur Yıldırım Tutkulu Notalar PDF Oku

Öznur Yıldırım «Tutkulu Notalar» pdf indirYazar(lar) Öznur Yıldırım
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 596

OKU KITAP INDIR

Tutkulu Notalar kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Yağan kar şiddetini gitgide artırıyor, koyu renk saçlarıma tutunan kar tanelerinin sayısı çoğalıyordu. Konuşmadı, konuşmadım. Sessizlik… Aramızda her daim geçerli olan bir alfabeydi sessizlik. Ben de bu alfabeye bir kez daha boyun eğdim ve uzun, titreyen parmaklarımı avuçlarımın içine bastırdım. Elimi yanıma indirdiğimde avuçlarımda eriyen kar yere damladı…

Rengi, kan rengiydi.
Rengi, kaybın rengiydi.
Rengi, bir cinayetin rengiydi.


Öznur Yıldırım Tutkulu Notalar kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Öznur Yıldırım Tutkulu Notalar ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Öznur Yıldırım Tutkulu Notalar online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.