Penceremden Gökyüzüne Sarkarken Aşk PDF Oku

25.03.2024
20
Penceremden Gökyüzüne Sarkarken Aşk PDF Oku

Penceremden Gökyüzüne Sarkarken Aşk PDF oku, PDF kitap depomuzda, Murat Kefeli tarafından kaleme alınan Penceremden Gökyüzüne Sarkarken Aşk isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789758915651 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Penceremden Gökyüzüne Sarkarken Aşk kitabı 432 olarak yayınlanmıştır.  Penceremden Gökyüzüne Sarkarken Aşk kitabını 20.11.2013 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Penceremden Gökyüzüne Sarkarken Aşk PDF Oku.

Penceremden Gökyüzüne Sarkarken Aşk PDF Oku

Aşk…
Sonsuza kadar yaşamaya hazırken beklemek zorunda kaldığınız bir aşk…
Ve genç bir kadın… cesur bir kadın… zeki bir kadın…
Hayalleri, umutları, rüyaları olan bir kadın…
Aşk… Bulutlar içinde onu düşlediğiniz bir aşk…
“Şaşırıyorsunuz… Gülümsüyorsunuz… Bazı zaman gözlerinizin dolmasına engel olamıyorsunuz. Hikâyedeki esas kızın cesaretine, aşkına hayran kalıyorsunuz. Aşka olan inancınız artıyor.”

Ayşe Arman / Hürriyet

“Hikâyede kendinize yakın bir kahramanı mutlaka bulacaksınız. İlk başlarda farklı gelen üslup, kitabı bir film gibi izlemenizi sağlıyor. Bir kadının, bir annenin duygularını paylaşacaksınız.”

Balçiçek İlter / Habertürk

“Sürükleyici bir kurgu. Bir sonraki sayfada neler bulunacağını tahmin edemiyorsunuz. Hikâyenin gerçekliğinden etkileniyorsunuz.”

Kutup Dalgakıran / Sabah

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.