Percy Jackson ve Olimposlular 2 / Canavarlar Denizi PDF Oku

07.05.2024
11
Percy Jackson ve Olimposlular 2 / Canavarlar Denizi PDF Oku

Percy Jackson ve Olimposlular 2 / Canavarlar Denizi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Rick Riordan tarafından kaleme alınan Percy Jackson ve Olimposlular 2 / Canavarlar Denizi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256534124 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Percy Jackson ve Olimposlular 2 / Canavarlar Denizi kitabı 296 olarak yayınlanmıştır.  Percy Jackson ve Olimposlular 2 / Canavarlar Denizi kitabını 07.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Percy Jackson ve Olimposlular 2 / Canavarlar Denizi PDF Oku.

Percy Jackson ve Olimposlular 2 / Canavarlar Denizi PDF Oku

Bir gün birisi çıkıp size Antik Yunan tanrılarının hâlâ hayatta olduklarını söylese ne yapardınız? Ya ailenizden birinin bu tanrılardan biri olduğunu öğrenseniz? Olağanüstü güçlere sahip olduğunuzun farkına varsanız? Bir de peşinize mitolojik efsanelerdeki canavarlar düşse?
Ne yapardınız?
Percy’nin yaptığını…
New York Times listelerinde birinci sıraya oturup satış rekorları kıran ve ödüle doymayan Percy Jackson ve Olimposlular dizisi devam ediyor!
Percy’nin enteresan macerası devam ediyor! Bu sene geçen seneye oranla epey sakin geçmişti, meydana bir tane bile canavar çıkmamıştı. Lakin bir yakantop oyunu her şeyi altüst etmeye yetti. Serinin bu ikinci kitabında Melez Kampı’nın sihirli sınırının zayıflaması herkesi dehşete düşürüyor, birisi çok zalim bir planı uygulamaya koydu bile. Percy ve melez dostları bu işe el atmazlarsa yarı- tanrıların bu güzel sığınağı yok olma tehlikesiyle yüz yüze! Canavarlar Denizi’ne uzun bir yolculuk ve büyük aile sırları Percy’nin yaşamını cehenneme çevirecek. Bir Yunan tanrısının oğlu olmak bir şeref mi yoksa bela mı, işte bu kitapta belli olacak.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.