Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? PDF Oku

Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? PDF Oku

Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? PDF oku, PDF kitap depomuzda, Uzm.Dr. Serra Şentekin tarafından kaleme alınan Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786059030120 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? kitabı 176 olarak yayınlanmıştır.  Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? kitabını 08.12.2014 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? PDF Oku.

Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? PDF Oku

Bu kitabı, iç hastalıkları uzmanı ve detoks hekimi olarak değil, her “normal” insan gibi hayat boyu ruh sağlığıyla alakalı olarak gelgitler yaşayan bir kişi olarak yazdım.

Aslını söylemek gerekirse “normallik” diye bir kavram olmadığını, başımıza gelenlerin “doğallık” olduğunu, huzuru ve sağ-lığı bulmak için farkındalığa ve bilince ihtiyaç duyduğu-muzu anlatmak istedim.

Yaptığımız hatalar üzerinde ısrarla devam etmenin bizi farklı insan yapmayacağını, “KAFAYI OYNATACAĞIM” dediğiniz anlarda nasıl kuvvetli olup bu durumdan kurtulacağınızı ve alternatifler arayacağınızı, ön yargılarınıza tutsak olmadan yeniliklere açık olup hangi güzellikleri yaşamınıza sokacağınızı anlattım.

Önümüze gelen her şeyi, ister mecazi ister gerçek anlamda yiyerek tüketim çılgınlığına girdiğimiz bu sürede size kalması gereken tek değerin “AKLINIZ” ol-duğunu unutmamanız için bir kılavuz oluşturdum.

Bu kitabı okuduktan sonra “EVET, KAFAYI OYNATTIM ” diyerek gururla çığlıklar atabilir veya “KAFA ANCAK BU KADAR GÜZEL OYNATILIRMIŞ, AMA ARTIK BUNU KONTROL ETMELİYİM.” diyerek bilinçli hale gelebilirsiniz. Önemli olanın “KENDİNİZ” olduğunu asla unutmamanız dileğiyle…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.