Üçüncü Çoğul Yalnızlık PDF Oku

07.05.2024
20
Üçüncü Çoğul Yalnızlık PDF Oku

Üçüncü Çoğul Yalnızlık PDF oku, PDF kitap depomuzda, Hülya Temel tarafından kaleme alınan Üçüncü Çoğul Yalnızlık isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789755538570 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Üçüncü Çoğul Yalnızlık kitabı 227 olarak yayınlanmıştır.  Üçüncü Çoğul Yalnızlık kitabını 15.02.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Üçüncü Çoğul Yalnızlık PDF Oku.

Üçüncü Çoğul Yalnızlık PDF Oku

“Evet, o gizemli sır aracılığıyla ben, ailem, Özlem artık her şeye sahiptik. İlk kez bu sırrı öğrenmekten ve büyünün bozulmasından riyakârca korktum. Öyle ya, ya taşıyabileceğimden daha büyük bir sırsa ve ben elime yüzüme bulaştırırsam her şeyi? İşte o zaman ben ve ailem başladığımızdan daha kötü bir yere dönecektik. En kalitelisi olay kendiliğinden çözülene kadar beklemekti. Bir ömür bile olsa bir daha bunun konusunu etmemeye karar verdim.” Sevda.
Anne-baba çocuğunu yetiştirirken sınırlarını da çizer: dürüst insan olacaksın, büyüyeceksin, yuvanı kuracaksın… Kendi yaşamadıklarını çocuğunun en iyi şartlarda yaşamasını ister. Kendi sahip olmadıklarına çocuğunun sahip olmasını ister… Ne güzel temenniler. Her anne-babanın hayali sahip olduğu çocuğun en iyisine kavuşmasıdır. İşte burada belki de en büyük çatışma başlar. Sahip olmak… Anne-baba olmakla sahip olmayı karıştırmak… Çocuğunu yetiştirirken tüm fiziksel gereksinimlerini olanakları ölçüsünde karşılarken, birey olmasının önüne sınırlar koymak ve bunu da koruma adı altında yaptığına en başta kendisini inandırmak…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.