Yaşamım Kimin Elinde? PDF Oku

Yaşamım Kimin Elinde? PDF Oku

Yaşamım Kimin Elinde? PDF oku, PDF kitap depomuzda, Uzm.Dr. Serra Şentekin tarafından kaleme alınan Yaşamım Kimin Elinde? isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786059030007 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yaşamım Kimin Elinde? kitabı 224 olarak yayınlanmıştır.  Yaşamım Kimin Elinde? kitabını 13.06.2014 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yaşamım Kimin Elinde? PDF Oku.

Yaşamım Kimin Elinde? PDF Oku

Bu kitabı iç hastalıkları uzmanı, bütüncül terapiler ve detoks hekimi olarak kişisel sağlığınızı koruyabilmeniz, yönetebilmeniz ve yaşamı doğru algılamanız hususunda değişik bir bakış açısı yaratabilmeniz için hazırladım.
Kendi yaşamımdan örneklerle içine biraz da mizah katarak kelimelerine eklediğim sağlıklı yaşam anlayışı ile; huzuru, eğlenceyi, hareketi ve sağlıklı bir yaşamı arayanların kendi içlerindeki imkânsızı değiştirebilecek cesur “BEN”i oluşturmalarını hedefledim.
Okuyucuya vermek istediğim mesaj her insanın sağlıkla alakalı olarak bir B PLANI olması gerekliliğidir.
Bu kitaptan, yaşamını kendi başıma yönetemeyen, monotonluktan sıyrılamayanı, “Evet ve Hayır” demeyi beceremediği için doğru seçimler yapamayan ve en mühimsi kendisi için yaşamayı öğrenemeyen insanlar yararlanabilirler.
“Yaşamım Kimin Elinde?” sorusunu soranlar, bu kitabı okuduktan sonra arınma bilincine elde ederek hem modern bilime ve hem de alternatif tedavilere açık hale gelebilirler. Bütüncül yaklaşımlara ilgi duyarak sağlıklı yaşamı deneyimlemeye ve hayatlarını istedikleri yönde daha da ilerletmeye başlayabilirler.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.