Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar PDF Oku

07.05.2024
21
Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar PDF Oku

Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar PDF oku, PDF kitap depomuzda, Filiz Demir tarafından kaleme alınan Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786056696497 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar kitabı 256 olarak yayınlanmıştır.  Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar kitabını 07.01.2017 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar PDF Oku.

Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar PDF Oku

Sevgiyle büyümüştü. Sevginin her sorunu çözdüğüne inanmıştı. “Sevmeden asla evlenemem” derken, sevilmenin büyüsüne daha fazla dayanamamıştı Karen.Çünkü, Edward ona sonsuz aşkı vaat etmişti. Evlendikten sonra hayallerin yerini gerçekler aldığında, yaptığı yanlışın farkına varabilmişti. Geri dönmek istese de, artık çok geçti Karen için. Tam da umutsuzluğa kapıldığında, aşkı bulacağının farkında bile değildi.
          
“Aşk, bir kere yaşanır” diyenlerin, bu romanı okuduklarında düşüncelerini sorgulayacakları, her satırında aşkı ve sevgiyi doyasıya yaşayacakları bir kitap.
 
Gençlikte yapılan hatalar, yaşamın sonbaharında hesap sorsa da, her son baharın ardından mutlaka bir ilkbahar yaşanacaktır…”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.