Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi «Akış: Mutluluk Bilimi PDF Oku»

03.02.2024
42
Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi «Akış: Mutluluk Bilimi PDF Oku»

Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi Akış: Mutluluk Bilimi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi Akış: Mutluluk Bilimi tarafından kaleme alınan Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi Akış: Mutluluk Bilimi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi Akış: Mutluluk Bilimi PDF Oku

Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi «Akış: Mutluluk Bilimi» pdf indirYazar(lar) Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2022
Sayfa 416

Akış: Mutluluk Bilimi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Çağımızda yaşayan hemen hemen bir insanın sahip olduğu lüks ve konfora yüz yıl öncesinin kral ve kraliçeleri bile sahip değildi. Lakin tüm bu konfor artışına ve reel milli gelirlerin birkaç katına çıkmasına rağmen mutluluk oranları değişmiyor. Sayısız bilimsel araştırma paranın, daha lüks ve daha rahat bir yaşamın mutluluk getirmediğini net bir biçimde ortaya koymuş durumda. O zaman insanı gerçekten mutlu eden nedir? Yaşam kalitemizi ve hayattan aldığımız tadı artıracak bir yöntem var mı?

Dünyaca ünlü Akış teorisi, insanın gerçekte nasıl mutlu bulunacağını açık bir biçimde ortaya koyuyor. Mutluluk kontrolsüzce bir haz arayışından değil, bilinçli bir adanmışlıktan geçiyor. Diğer bir deyişle; Akış deneyiminden.

Akış deneyiminin ne olduğunu açıklayan ve bu deneyimi nasıl yaşayabileceğimizi sayısız örnekle bize sunan bu kitap, Akış teorisinin sahibi Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi’nin mutluluğu araştırmaya adanmış 25 yıllık çalışmasının bir sonucudur. AKIŞ: Mutluluk Bilimi kitabı, akademik dünyayla birlikte yaşamına değer katmak, yaşamı daha derinden keşfetmek ve öz farkındalığını yükseltmek isteyen herkes içindir.

Mutluluğun gerçekten de bir sırrı var.


Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi Akış: Mutluluk Bilimi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi Akış: Mutluluk Bilimi ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.