Qadim PDF Oku

Qadim PDF Oku

Qadim PDF oku, PDF kitap depomuzda, 7.12.21.1.24 14.18.15.25.16.1.17 tarafından kaleme alınan Qadim isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257777537 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Qadim kitabı 145 olarak yayınlanmıştır.  Qadim kitabını 23.09.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Qadim PDF Oku.

Qadim PDF Oku

Şimdi etrafındaki sesleri bir dinle. Duyuyor musun? Peki insanları? Görüyor musun? Peki nesneleri? Sanırım hepsini duyuyor ve görüyorsun. Her şey ne kadar da net ve gerçek değil mi? Bu gerçekliğin derinliklerinde neler saklı gerçekten düşünüyor musun? Etrafında olan tüm bu gerçekliğin tesadüf olmadığını düşünebiliyor musun?

Sana şunu kesinlikle söyleyebilirim ki; şu an görebildiğin, duyabildiğin, hissedebildiğin ve dokunabildiğin her şeyi sen yarattın. Tam anlamıyla! Sadece sen, bunun farkında değilsin. En ufak detayına kadar senin yaratışın. Hiçbir şey hiçbir zaman senin dışında gerçekleşmedi ve şu an bile gerçekleşmiyor. Çok enteresan, değil mi? Çünkü etrafındaki var olan her şeyi sen nasıl yaratmış olabilirsin ki? Yaratmak? Bu biraz fazla tanrısal olabilir mi? Evet, sanırım öyle.

Bu kitabın son sayfasına ve son kelimesine ulaştığında gerçek “yaratılışı” keşfedeceksin. En müthiş heyecanlı tarafı da şudur ki: Hayatını kendi arzularına göre şekillendireceksin. Arzu ettiğin her şeyi ama gerçekten her şeyi nasıl yaşamına çekeceğini ve yaşamının bir parçası hâaline nasıl getireceğini sıra sıra bu kitapta öğreneceksin. Kitabın sonuna vardığında öğrendiğin kadim bilgiler ile yaşamının her anını büyük bir zevk ve heyecanla şekillendireceksin.

Şimdi bir anahtar hayal etmeni istiyorum. Gizemli bir anahtar. Hayallerine ulaşmanı sağlayacak kilitli kapıları açabilen sihirli bir anahtar. Farkında olmayabilirsin ama şu an elinde bu gizemli anahtarı tutuyorsun. Bu anahtar ile gizli kapıları açma fırsatına sahipsin. Kapının ardında ise zihninin kavramayacağı biçimde bir zenginlik. Derin bir zenginlik; Beyninin Sırları, Bilinçaltının Derinlikleri, Düşüncenin Gücü, Kalbinin Gizemi, Hayallerine Giden Gizli Geçişler ve Evrenin İnanılmaz Kodları.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.