R. İdeli «Eflal PDF Oku»

08.02.2024
35
R. İdeli «Eflal PDF Oku»

R. İdeli Eflal PDF Oku, PDF kitap depomuzda, R. İdeli Eflal tarafından kaleme alınan R. İdeli Eflal isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

R. İdeli Eflal PDF Oku

R. İdeli «R. İdeli» pdf indirYazar(lar) R. İdeli
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 448

Eflal kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Wattpad’de on milyondan fazla okunan ve popüler kültürde büyük bir kitleye sahip olan R. İdeli, Eflâl kitabı ile kimsesiz genç bir kadının, sırların ardına saklanan yaşamını aydınlığa kavuşturuyor.
Ana kişiliğin yeni bir aile edinmesini, duygusal gelişimini, bu sürede öğrendiği dersleri ve zor bir aşk için aştığı önüne geçeri keyifli bir dille aktaran yazar, okuyucuyu ağlatırken güldürüyor.

Geçmiş, arada bir mutlu bir an arada bir acı bir tebessüm.
Bazı zamanlarda ise adı konulamayan duygunun adı…

Eflâl…
Ölüme ve insanlara karşı gardını almış genç bir kadın… Korkuyla attığı her adımın, yaşamından çaldığını fark edemeyecek kadar kimsesiz üstelik.
Lâl…
Ölesiye nefret ettiği insanlardan kaçıp sığındığı limanda, belki yaşamının aşkını bulacak belki de en büyük hayal kırıklığını yaşayacak.

Eflâl, onaylanmayan bir evliliğin meyvesidir ve halen dünyaya gelmeden, hikâyesine ölümün gölgesi düşmüştür. İşi, dostları, abisi… Hepsi onu “öldürülmek” düşüncesinden bir nebze de olsa uzaklaştırmaktadır. Tabii, bir de Karan Akdoğan… Aslını söylemek gerekirse kimsesiz olduğunu anlayan Eflâl’in, kimsesi olan genç adam… Aralarındaki arada bir minnet, arada bir şefkat, arada bir ise karşı konulmaz bir sevgidir. Lakin Eflâl’in baş etmesi gereken ölüm gerçeği, onu Karan’ın yanında da rahat bırakmaz.

Eflâl, gerçeklerle yüzleşmeye karar verir. Kime ve neye inanacağını bilmeden kendini hiç de tahmin edemeyeceği gerçeklerin içinde bulur.


R. İdeli Eflal kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

R. İdeli Eflal ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.